Najnowsze aktualności

Dziesięć lat "Swojaków". Koncert na inaugurację [zaproszenie]
07. kwietnia 2017, 11:50

Rok 2017 rokiem jubileuszowym Zespołu Tańca Ludowego „Swojacy”. Obchody dziesięciolecia grupy rozpoczną się inauguracyjnym koncertem „Nowe Latko” zaplanowanym na 9 kwietnia. O godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Raszkowie „Swojacy” zaprezentują specjalny repertuar i zapowiedzą pozostałe wydarzenia jubileuszowe. »

Food-trucki gotowe do wjazdu na ostrowski rynek
07. kwietnia 2017, 11:50

Już jutro smakosze ulicznego jedzenia będą mogli kosztować smaków całego świata prosto z dwunastu ciężarówek zwanych food-truckami. Kuchnie na kółkach zyskują na popularności, a pomysł, by towarzyszyły Jarmarkowi Wielkanocnemu w Ostrowie Wielkopolskim zrodził się po sukcesie zlotu na zeszłorocznym festynie miejskim "majOSTaszki 2016". »

Byli kibicami i sponsorami. Teraz zarządzają klubem
07. kwietnia 2017, 11:50

Towarzystwo Żużlowe Ostrovia powstało na zgliszczach ŻKS Ostrovia. Początki nowego klubu nie były łatwe, ale ciężka praca przyniosła dobre efekty. Pierwszy rok był przygotowaniem do występów w lidze. W niedzielę marzenia obecnych władz klubu zostaną spełnione. Zespół Ostrovii zadebiutuje w lidze. »

Agressiva69 zagra w piątek w Starej Przepompowni [KONKURS]
07. kwietnia 2017, 11:50

W piątek w Ostrowie Wielkopolskim, w sobotę w Kaliszu, a w niedzielę w Poznaniu. Trzy koncerty w trzy dni zagra w Wielkopolsce legendarny zespół Agressiva69. Przedstawiciele industrialnego rocka będą prezentować w Ostrowie najbardziej znane utwory ze swojej dyskografii. Mamy 5 pojedynczych wejść na koncert w Klubie Stara Przepompownia.  »

Cysterna z gazem w rowie. Mieszkańcy ewakuowani
07. kwietnia 2017, 11:50

Mobilizacja służb ratunkowych, ewakuacja mieszkańców, droga krajowa nr 25 zablokowana przez 11 godzin. W miejscowości Niedźwiady w powiecie kaliskim do rowu wpadła cysterna przewożąca gaz. Na miejsce zadysponowano m.in. specjalistyczną jednostkę ratownictwa chemicznego z Ostrowa Wielkopolskiego, łącznie w akcji udział brało 43 strażaków. »

UWAGA: Weekendowa przerwa techniczna
07. kwietnia 2017, 11:50

Tak, wiemy. Wiemy, że w ostatnim czasie nasz portal lubi nawalić. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bywa niestabilny lub wczytuje się zbyt długo. Naprawdę to widzimy i walczymy o poprawę. Dlatego na najbliższy weekend zaplanowaliśmy szeroko zakrojone prace techniczne, przez co w sobotę i niedzielę nie znajdziecie u nas nowych informacji. Wracamy w poniedziałek! »

Beata Klimek winna pomówienia
06. kwietnia 2017, 14:27

Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego winna pomówienia małżeństwa Sylwii i Piotra Nowickich. Wyrok jest prawomocny i został wywieszony w ostrowskim urzędzie miejskim. Chodzi o słowa które z ust Beaty Klimek padły w maju 2015 roku. To pierwszy wyrok w sprawie karnej, jaki kiedykolwiek otrzymał prezydent tego miasta. »

Awans do play off celem numer 1
06. kwietnia 2017, 14:27

- Podchodzimy do wszystkiego ze spokojem. Mamy ciekawy zespół, ale trzeba systematycznie pracować - ocenia Mariusz Staszewski, trener żużlowców Ostrovii. Dla ostrowskiego debiutanta celem w nowym sezonie będzie awans do play off. Ten awans wywalczą cztery najlepsze zespoły. - Wierzę w chłopaków. Stać ich na wiele - dodaje trener. »
Archiwum {{ currentYear }} {{ months[currentMonth - 1] }}
Wybierz rok, z którego chciałbyś przeglądać wpisy:

Wyszukiwanie

Wiadomości

Wideo

Inne